Archiwum wpisów – Maj 2018

Weekend, upał i... kolejne PIWO! Czy to dobry wybór?

W upalne dni zawsze szukamy ochłody i orzeźwienia. Chowamy się w cieniu, sięgamy po lody, sorbety, mrożone kawy i herbaty, a także po PIWO. Szczególnie, gdy zdarza się okazja do wspólnego grilla ze znajomymi. Czy jest to dobry wybór? Czy faktycznie, tak jak głoszą środowiskowe opinie, piwo to zdrowy alkohol? A co z piwem na diecie redukcyjnej? Przed zbliżającym się ...

IV KOŹMICKIE ŚNIADANIE

W ubiegłą niedzielę miałam przyjemność brać udział w IV KOŹMICKIM ŚNIADANIU. W wydarzeniu brało udział wielu zaproszonych gości, w tym gość honorowyPan Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka Pan Artur Kozioł. Całe rodziny tłumnie przyszły żeby razem spędzić czas.  Jak było, jakie atrakcje zostały przygotowane? Zapraszam do przeczytania i obejrzenia zdjęć.

MAMMA MIA - Sztuka odżywiania

W ubiegły wtorek miałam przyjmeność spotkać się  z Mamami na spotkaniu MAMMA MIA - Sztuka odżywiania. O czym rozmawiałyśmy i jak wyglądało nasze spotkanie? Zapraszam do przeczytania i obejrzenia krótkiej relacji.

Bezpieczne grillowanie

Piękna pogoda w miniony majowy weekend pozwoliła na dobre rozpocząć tegoroczny sezon grillowy. Zewsząd z ogrodów i działek unosił się kuszący aromat. Grillowanie jest świetnym sposobem na spędzanie ciepłych wiosennych czy letnich wieczorów i okazją do spotkań towarzyskich. Ale czy jest bezpieczne i zdrowe? Czy można grillować, będąc na diecie? O tym w dzisiejszym artykule.

Back

POKAŻ