24 Maj

IV KOŹMICKIE ŚNIADANIE

W ubiegłą niedzielę miałam przyjemność brać udział w IV KOŹMICKIM ŚNIADANIU. W wydarzeniu brało udział wielu zaproszonych gości, w tym gość honorowyPan Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka Pan Artur Kozioł. Całe rodziny tłumnie przyszły żeby razem spędzić czas.  Jak było, jakie atrakcje zostały przygotowane? Zapraszam do przeczytania i obejrzenia zdjęć.

Wielkie gratulacje dla organizatorów wydarzenia, ponieważ było przygotowane rewelacyjnie. Każdy mógł spróbować różnych pyszności: owoców, domowych ciast, Sushi, dobrej jakości pieczywa, wędlin oraz wielu, wielu innych smakołyków.

Oczywiście nie tylko pyszności przyciągnęły tylu gości. Odbył się spektakl teatralny, dzieci mogły bawić się na świeżym powietrzu na zamku dmuchanym, wiele emocji budziło losowanie nagórd, Wielki Quiz o Jedzeniu. 

Wsród specjalistów była kolejka do Optometrysty i do mnie:-)

Porady dietetyczne cieszyły się dużym zainteresowaniem. Bardzo cieszy mnie fakt, że tak  rośnie świadomość, że odpowiednie żywienie jest jestem z najważniejszych elementów gwarantujących zdrowie i prawidłowy rozwój.

Bardzo się cieszę, że mogłam brać udział w takim wydarzaniu.

Oby więcej takich okazji, gdzie można współnie i aktywnie spędzić czas z całą rodziną:-)

Twój komentarz
Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe
POKAŻ